Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 16.12.2018, 06:10

Колонтаївська ЗОШ I-III ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

Меню сайту
Корисні посилання
Міністерство освіти і науки України
Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації

Портал Академії
Краснокутська районна державна адміністрація

Краснокутська районна рада

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації

Освітній портал ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА

УКСМД МВС ditypolice@mvs.gov.ua

Логопедична служба Краснокутського району
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Досягнення учнів

Переможці IІ етапу предметних олімпіад з навчальних предметів та

конкурсу захисту науково - дослідницьких робіт Малої академії наук України

 у 2015/2016 навчальному році

Предмет Клас Прізвище, ім"я учня Місце Керівник
Географія 8 Сідельник Андрій ІІІ Сухар С.М.

Українська мова та література

11

7

Благодир Ярослава

Благодир Наталія

І

ІІ

Гончаренко Л.І.

Омеляненко Н.М.

Математика

8

7

Сідельник Андрій

Благодир Наталія 

ІІ

ІІІ

Угрюмова О.І.

Угрюмова О.І.

Німецька мова

11

9

Благодир Ярослава

Туренко Оксана

І

І

Колісник Н.С.

Колісник Н.С.

Правознавство  9 Худаков Станіслав ІІІ Густенко Г.В.
Конкурс ім. Т.Г.Шевченка

11

7

8

Благодир Ярослава

Благодир Наталія

Сідельник Андрій

І

ІІ

ІІІ

Гончаренко Л.І.

Омеляненко Н.М.

Гончаренко Л.І.

Конкурс захист

науково-дослідницьких робіт 

Малої академії наук України 

Математика І етап

Конкурс захисту 

науково-дослідницьких робіт 

Малої академії наук України 

Історія України Іетап

11

 

 

11

Благодир Ярослава

 

 

Благодир Ярослава

ІІ

 

 

І

Угрюмова О.І.

 

 

Шмат Н.М.

Конкурс захист 

науково-дослідницьких робіт 

Малої академії наук України ІІ етап  

  11     

 Благодир        Ярослава   ІІІ         Шмат Н.М.                

 

 

 

 

 

 

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ У 2016 -2017 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ 

Назва змагань  Клас Прізвище,ім"я Місце 

Волейбол 

 

Команда учнів 9-11 кл.

ІІІ

Керівник 

Гришко Т.М

Туристичний зліт 

6

9

Бербат Віктор 

Колісник В"ячеслав 

Ващенко Юлія 

Перепелця Каріна

Собко Ліза

Казакова Олеся

Гришко Владислав 

ІІІ

Шокало В.О.

КомарТ.Л

Гришко Т.М.

         

 

 

 

 

 

Новини
[30.05.2016]
Випускний вечір . (0)
[31.05.2016]
День дружби в таборі "Веселка " (0)
[14.06.2016]
"День моди " (0)
[16.06.2016]
Табір "Веселка "-прощавай. (0)
[01.09.2016]
Осінь кличе знов до школи. (0)
[23.09.2016]
"Щедрість рідної землі " (0)
[05.10.2016]
День учителя (0)
[10.10.2016]
Туристичний зліт 2016. (0)
[13.10.2016]
05.10.2016. відбувся конкурс ораторського мистецтва (0)
[13.10.2016]
"Місцеве самоврядування - це ми." (0)
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz